Nieuws

Kloostercollege Niets gaat ooit verloren

In de serie kloostercolleges in het Dominicanenklooster wordt op 12 juni een avond gehouden waarop Arjan Broers in gesprek gaat met dominee Iemke Epema (Oosterkerk, protestantse gemeente) en theoloog en lekendominicaan Erik Borgman.

De Canadese filosoof Charles Taylor heeft als geen ander nagedacht over onze tijd en cultuur. Met name over de plaats van geloof en religie heeft hij boeiend geschreven. Verdwijnt alle geloof of krijgt het steeds een andere vorm? Ds Iemke Epema dook in zijn werk en brengt Taylor in gesprek met andere hedendaagse denkers, zowel gelovige als ongelovige. Een van hen is lekendominicaan en theoloog Erik Borgman.

Op vrijdag 1 juni promoveerde ds Iemke Epema. ‘Niets gaat ooit verloren’ is de titel van haar proefschrift. Welke inzichten neemt ze mee? En welke vragen stelt ze?

Kom op dinsdag 12 juni een avond luisteren, leren en meepraten in het klooster.
De avond begint om 20:00 uur, met vanaf 19:45 uur inloop met koffie en wordt om 21:30 uur afgesloten met een borrel.
Kosten zijn € 10,-  inclusief consumpties.